Monter/Pomocnik Montera

Nr ref. 1/07/2020

Zadania

  • Praca w zespole montażowym,
  • Prace związane z montażem elementów stolarki drzwiowej, okiennej i bram garażowych,
  • Dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • Dbałość o zgodność ze standardami jakościowymi.

Wymagania

  • Chęć do zaangażowania się w wykonywane zadania,
  • Umiejętności manualne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Punktualność, dokładność, dyspozycyjność i sumienność,
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutuem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy,
  • Długoterminową współpracę,
  • Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres biuro@bonumcompany.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w BONUM COMPANY Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).”
*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

  • PORTA
  • CAL
  • AGMAR
  • GERDA
  • STALPRODUKT
  • ASILO

Zamów Bezpłatny Pomiar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Do góry