Opinie Klientów są dla nas niezwykle cenne, szanujemy każdą zarówno tą pozytywną jak i krytyczną.
Uwagi Klientów traktujemy bardzo poważnie, pozwalają nam bowiem stale podnosić jakość naszych usług.
Nasi Klienci mają możliwość posługując się indywidualnym nr umowy, zamieścić obiektywną ocenę naszej współpracy. Nie usuwamy opinii i nie moderujemy ich.

Montaż drzwi.
Super dziękujemy za szybką, sprawną, cichą a zarazem jakże czystą usługę w miłym i wesołym towarzystwie Pana Marcina i tego drugiego Pana (nie pamiętam imienia). Dać im podwyżkę !!!!! Polecamy :D Magda i Wiktor.

Magdalena, Warszawa

Średnia ocena:
Solidny montaż
Gorąco polecam firmę Bonum. Oprócz tego, że drzwi prezentują się bardzo dobrze to jeszcze montaż odbywał się naprawdę sprawnie. Pomimo licznych trudności tj ściany bardzo wąskie ( 5- 6 cm ) Panowie poradzili sobie znakomicie. Wielkie podziękowania dla Pana Marcina i Pana Michała. Jednak nie wszyscy fachowcy wyjechali za granicę.

Paweł, Warszawa-Ochota

Średnia ocena:
Drzwi Chrobry Wola
Drzwi solidne i piękne. Robią wrażenie na sąsiadach i w końcu czuje się bezpieczna w swoim mieszkaniu:) Zamawiając montaż w tej firmie przede wszystkim pytajcie o ekipę p. Marcina i powiem szczerze bardzo jestem zadowolona zrobione tak jak powinno być, prawdziwy profesjonalizm dużo skorzystałam na radach z strony p. Marcina odnośnie remontu. NAPRAWDĘ BARDZO POLECAM I SERDECZNIE POZDRAWIAM!!!

Klaudia, Warszawa

Średnia ocena:
List rekomendacyjny
Szanowni Państwo; Wybór Państwa Firmy był bardzo dobrym wyborem. Na każdym etapie zamówienia i jego realizacji spotkałam się z fachowością, rzetelnością i bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Przed złożeniem zamówienia bezproblemowo umówiłam się ze sprzedawcą w dogodnych dla mnie godzinach na pomiar i mogłam liczyć na jego wiedzę oraz znajomość produktu. Równie bezproblemowe było ustalenie terminu realizacji zamówienia - zostałam nawet mile zaskoczona propozycją wcześniejszego montażu dwóch par zakupionych drzwi. Montaż przebiegł kompletnie bezproblemowo. Ekipa montażystów okazała się być naprawdę na wysokim poziomie. Wyjątkowo punktualna, bardzo uprzejma, spokojna, fachowa i znakomicie zorganizowana. Sprawnie zamontowali obie pary drzwi, a w razie gdyby wystąpiły jakieś niedogodności w ich użytkowaniu zapewnili, że wystarczy po nich zadzwonić a przyjadą i zaradzą ewentualnemu problemowi. Strona formalna całego zakupu i montażu, dokumentacja, certyfikaty itp., przebiegła równie bezproblemowo. Sam produkt oceniam bardzo wysoko i jestem bardzo zadowolona. Z pewnością będę pamiętać o Państwa firmie w przyszłości i ze spokojnym sumieniem mogę Państwa polecać moim znajomym, co też już uczyniłam. Miło jest być klientem takiej Firmy.

Barbara, Piaseczno

Średnia ocena:
Polecam firmę Bonum
Uprzejmi i życzliwi panowie montujący drzwi, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż

Halina, Warszawa

Średnia ocena:
Bardzo polecam!
Przede wszystkim super obsługa. Baaardzo!!! Drzwi prawdziwie antywłamaniowe, co prawda ponad 2500 zł trzeba zapłacić za takie cacka (Batory) ale naprawdę warto. Dobrze wyciszają i fajnie wyglądają. Ekipa też OK. z tego co pamiętam to Pan Witek, taki z wyglądu jak Gołota;)) Pozdrawiam wszystkich z firmy BONUM i POLECAM!!!

mimi, Warszawa

Średnia ocena:
Zdecydowanie polecam
Polecam usługi firmy Bonum. Pan oferujący usługi i dokonujący pomiaru oraz ekipa absolutnie profesjonalni, panowie mili, szybko wykonali usługę wymiany drzwi,a co najważniejsze posprzątali po sobie. Uśmiechnięci i taktowni. Z pewnością polecę usługi oraz produkty tej firmy swoim znajomym i nie tylko.

Grażyna, Warszawa

Średnia ocena:
Pozytyw!
Współpraca OK. Polecam!!!

Bartosz, Warszawa

Średnia ocena:
Dobra robota
Bardzo profesjonalna obsługa, wykonanie i realizacja na najwyższym poziomie.

Katarzyna, Warszawa

Średnia ocena:
ok
Polecam tego sprzedawcę, oferta na stronie pokrywa się z rzeczywistością, ceny w miarę przystępne, termin realizacji mógłby być krótszy!

DW, Warszawa

Średnia ocena:
Szybko, solidnie i w dobrej cenie!
Cały montaż przebiegał zgodnie ze sztuką budowlaną oraz zasadą klient nasz pan :-) Wszystko OK. POLECAM FIRMĘ BONUM :-)

Ania, Warszawa

Średnia ocena:

Zamów bezpłatny pomiar za pomocą formularza lub zadzwoń!
Tel. 690 057 757

*
*
*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Do góry